Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Фармацевтика

Роль фармацевтики в світовій економіці важко переоцінити. У 2006 році загальний обсяг світового ринку ліків оцінювався в 640 млрд. дол., з яких майже 50% припадало на США. Ця галузь залишається однією з найприбутковіших і таких, які динамічно розвиваються на світовому ринку.

Протягом кількох останніх років, на українському ринку помітно активізувалися імпортери. Зарубіжні виробники створюють свої представництва та філії для ведення господарсько-комерційної діяльності в Україні. Іноземним суб'єктам нелегко розібратися в тонкощах нашого законодавства. Для успішного ведення бізнесу в Україні недостатнім буде аналогічний досвід у своїй країні. Необхідно вибудувати правильну лінію поведінки, оформити належну документацію з урахуванням особливостей українського законодавства, що неможливо без професійного супроводу досвідчених юристів. При виборі юриста необхідно враховувати не тільки його теоретичну обізнаність, а й практичний досвід роботи в даному сегменті юридичної практики.

Вітчизняний же фармацевтичний бізнес істотно відстає від закордонного. Проблема фінансування, підтримки державою фармгалузі, недостатнє сучасне обладнання, застарілі технології, - все це можна назвати невід'ємною частиною вітчизняного виробництва. Але не менш вагомою проблемою є недостатня правова обізнаність та юридична захищеність українських бізнесменів. Непомітне і, здавалося б, маловажливе слово, прописане в договорі, має фатальне значення при вирішенні спору в суді і несе величезні фінансові втрати.

Юридичний супровід фармацевтичного бізнесу допомагає уникнути фінансових ризиків і забезпечує грамотне ведення господарсько-комерційної діяльності у відповідності з усіма нормами чинного законодавства.

Наші клієнти
Визнання