Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація благодійної організації (фонду)

Зареєструвати благодійний фонд швидко і без зайвих витрат вам вдасться лише за підтримки професійних і підкованих в даному питанні юристів. Юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» є компанією з укомплектованим штатом професіоналів. Відділ по реєстрації організацій вирішить важливий для вас питання, а саме зареєструє благодійну організацію в короткі терміни і зі стовідсотковою гарантією.

Один з різновидів благодійних організацій - благодійної фонд, чия робота переслідує виключно благодійні інтереси, діюча тільки в рамках статуту, має засновників. Засновниками може бути особа яка досягла 18 років або особами, а так само юридична особа, засновником може бути як резидент так і не резидент України і навіть особа без громадянства.

Здійснити благодійну діяльність благодійна організація може тільки з добровільної ініціативи, примусити до даних дій ніхто не вправі.

 
Для того, щоб компанія «Aleksey Pukha and Partners» взялася за роботу з реєстрації вашого благодійного фонду, необхідні наступні документи:
  • Паспорт (копія)
  • Ідентифікаційний номер (копія)
  • Назва майбутнього благодійного фонду
  • Юридична адреса майбутнього благодійного фонду
УВАГА: «Aleksey Pukha and Partners» надають для своїх клієнтів адреси не масової реєстрації при необхідності. Юристи компанії вирішать для вас питання реєстрації юридичної адреси в лічені години.
 
У разі коли засновником буде фізична, будуть потрібні додаткові документи:
  • Виписка, яка підтверджує держ. реєстрацію юридичної особи
  • Статут

Нерезиденту потрібно буде надати документ про реєстрацію зі своєї країни.

Команда «Aleksey Pukha and Partners» підготує для вас протокол благодійного фонду, статут, заяви, які будуть завірені нотаріально, реєстраційну карту, подадуть повний пакет документів держ. реєстратору, отримають для вас виписку з єдиного реєстру благодійних фондів. Так само подадуться документи до органів статистики і отримають відповідні виписки. Вирішаться питання з Податковою інспекцією і отримають документи про неприбутковысть організації. Будуть подані документи до Пенсійного фонду. Так само буде отримана довідка з номером платника єдиного внеску. Компанія отримає печатку, відкриє рахунок у банківській установі.

Найбільш важливим моментом для клієнта «Aleksey Pukha and Partners» є той факт, що нам можна довірити реєстрація благодійної організації під ключ і не хвилюватися, оскільки, компанія дає стовідсоткову гарантію на свої послуги. Через короткий час ви отримаєте корпоративну папку «Aleksey Pukha and Partners» з повним пакетом документів, які дозволять вам працювати в рамках закону.  

Ціна договірна.

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити послугу реєстрація благодійної організації (фонду) заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання