Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Ліквідація та банкрутство підприємств

Ви вирішили ліквідувати бізнес? «Aleksey Pukha & Partners , Law Company» допоможе вам впоратися з цим завданням швидко і якісно. Бізнес будь-якого профілю і масштабу може виявитися «неліквідним». Ринок може змінюватися, конкуренція зростати. Ліквідувати підприємство можуть і його засновники за власним бажанням, не відчуваючи ніяких труднощів у реалізації своєї діяльності та отриманні прибутку. Таке бажання може виникнути зважаючи досягнення конкретних цілей в бізнесі , змін планів на майбутнє, виникнення нових проектів, закінчення терміну реєстрації і т.д. Отже, ліквідація юридичної особи має місце бути за рішенням його учасників.

Другою обставиною для ліквідації юрособи є порушення при його створенні або держреєстрації, а також випадок, встановлений законом. Цим випадком може виявитися неплатоспроможність юридичної особи у відносинах з кредитором, банкрутство. Як показує практика, найчастіше це примусова ліквідація за вимогою кредитора або суду (найчастіше це закономірно). Тут юристи компанії «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» зберуть весь пакет документів і позбавлять вас від втрати дорогоцінного часу.

Заходи з ліквідації формують часом дуже складний процес і вимагають високої компетенції, теоритических знань і практичних навичок, якими володіють наші висококваліфіковані фахівці. Даний процес має на увазі великий документообіг, певні зобов'язання ліквідованого особи та ліквідаційної комісії, вирішення фінансових питань з банками, постійний контакт з контролюючими органами та багато іншого.

Якщо Ви, як засновник або учасник юридичної особи, яка підлягає ліквідації, хочете усунути себе від курирування цього процесу, вам пряма дорога в «Aleksey Pukha & Partners, Law Company», де всі питання вирішувати за вас і нададуть повний звіт про виконану роботу.

Ми надаємо повну підтримку в процедурі ліквідації підприємств усіх форм власності. Це означає, що наш клієнт отримує комплексний сервіс, починаючи консалтингом і закінчуючи нотаріальним посвідченням підписів членів ліквідаційної комісії на ліквідаційному балансі. Наш фахівець в області ліквідації підприємств вивчить стан і хід справ юридичної особи, визначить найбільш оптимальний в конкретних часових рамках спосіб ліквідації (передачі корпоративних прав, зміна установчого складу, банкрутство), підготує офіційні документи і буде супроводжувати клієнта на всіх етапах ліквідаційного процесу.

Відділ ліквідації «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» функціонує на ринку вже багато років і має достатній досвід для того, щоб максимально спростити доля клієнта і провести ліквідацію виключно в його інтересах, згідно цілей, бюджету, тимчасових обмежень.
 

Свої питання з приводу ліквідації підприємства Ви можете задати за телефонами:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити ліквідацію підприємства можна заповнивши наступну ФОРМУ
 

Наші клієнти
Визнання