Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Зареєструвати Публічне Акціонерне товариство

Якщо Ви вирішили зареєструвати юридичну особу за формою ПАТ, «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» готова надати повну юридичну підтримку в цьому.

Публічним акціонерним товариством є господарське товариство, статутний капітал якого розділений на частки однакової номінальної вартості, а корпоративні права по частках посвідчуються акціями. Акціонери товариства можуть в будь-який час відчужувати свої акції без згоди інших акціонерів. Акціонерне товариство та її органи не переймають зобов'язання акціонерів у разі вчинення ними будь-яких дій, що суперечать закону. У свою чергу акціонери не несуть зобов'язань у разі протиправних дій суспільства, що призвели до збитків (якщо це не стосується належних їм акцій).

У більшості випадках ПАТ створюється з метою залучити великий капітал при його створенні і під час подальшої діяльності. Зазвичай його створюють шляхом злиття, поділу або перетворення державного, підприємницького, комунального чи іншого суспільства. Рідше шляхом установи.

Зважаючи на дорожнечу створення, а також складнощів процесу його адміністрування, ПАТ не рахується популярної організаційно - правовою формою, тим не менш, дана організаційно - правова форма суспільства є найбільш оптимальною для великого бізнесу. Реєстрація ПАТ складається з декількох етапів, і в кожному є безліч юридичних тонкощів.

Ми проведемо всі необхідні дії для реєстрації ПАТ: підготуємо пакет необхідних документів; представимо Ваші інтереси в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, органах державної реєстраційній службі.

 
«Aleksey Pukha & Partners, Law Company», здійснює реєстрацію ПАТ протягом 40 днів з моменту отримання необхідних документів. У список останніх входить:
  •  копії паспортів та РНУКПН засновників
  •  копії паспортів та РНУКПН директора і бухгалтера
  •  завірена нотаріально копія свідоцтва про реєстрацію юрособи (для юридичних осіб)
  •  копії установчих документів (для юросіб).

Нам також потрібно інформація про найменування майбутнього суспільства, форму та розміри часток його учасників, передбачених для нього видах діяльності та юридичну адресу.

Ціна: договірна.
 

Свої питання з приводу реєстрації підприємств Ви можете задати за телефонами:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити державну реєстрацію підприємств можна заповнивши наступну ФОРМУ


Наші клієнти
Визнання