Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Виготовлення/зміна печатки, факсиміле

Потрібно швидко виготовити печатку, юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» вирішить для вас це питання в лічені дні. Печатка — спеціальний інструмент, призначений для відбитку зображення, ставиться на документах та використовується для посвідчення справжності підпису або цілого документу. У разі, якщо відбиток зроблений у вигляді рельєфу за допомогою сильного тиску на папір та має в місцях дотику печатки ущільнення - це суха (тиснена) печатка.

В випадках, коли для відбитку використовується рідка або зріджена речовина як чорнило, віск, зазвичай кольору, що відрізняється від кольору паперу – така печатка називається мокрою. Нерідко виготовляють і використовують печатку у вигляді власноручного підпису, що носить назву факсіміле.

Печатка є одним із атрибутів ділового життя та бізнесу. На сьогоднішній день виготовлення печаток для суб’єктів господарювання не регламентується спеціальним законодавством, більш того законодавчі новації передбачають відмову від їх використання у майбутньому. Але наразі, для здійснення господарської діяльності, належного оформлення документів, взаємодії з державними органами та установами необхідно мати печатку.

Зауважимо, що для виготовлення печатки з 21 лютого 2011 року жодних спеціальних дозволів МВС України отримувати додатково не потрібно. Виготовлення печатки, штампів та факсиміле на підприємстві повинно бути врегульовано наказом, в я кому обґрунтовується необхідність виготовлення печатки, наводиться перелік і види печаток, що будуть виготовлені та назначаються відповідальні за використання і зберігання печаток особи.

Відповідальність за використання та зберігання печаток і штампів покладається на керівника підприємства. У випадку зміни керівника, новому керівнику печатки передаються за актом прийому-передачі. Щодо процедури ліквідації печаток та факсиміле, то на законодавчому рівні це питання наразі не врегульовано. У випадку необхідності знищення печатки на підприємстві наказом створюється спеціальна комісія по знищенню печаток та штампів, яка при знищенні печатки чи штампу складає відповідний протокол знищення, в якому зазначаються кількість знищуваних печаток, дані особи, відповідальної за знищення печаток, а також склад комісії.

Даний протокол підлягає оформленню та засвідченню в установленому порядку. Кліше печатки знищується розрізанням на мілкі, не з’єднувані деталі, та зберігається у запечатаному конверті, разом із відбитком печатки на папері, зробленому заздалегідь. Окрім того, знищення печатки на невеликому підприємстві можливо оформити актом знищення.

Компанія «Aleksey Pukha and Partners» надає послуги щодо підбору та виготовлення печаток суб’єктам підприємницької діяльності, допомагаючи створити індивідуальний атрибут власного бізнесу своїм клієнтам. Для виготовлення печатки нам необхідно надати копію виписки з Єдиного державного реєстру. 

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання виготовлення/зміни печатки, факсиміле:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити послугу виготовлення/зміна печатки, факсиміле заповнивши ФОРМУ 
 

Наші клієнти
Визнання