Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСМД, ОСББ)

«Aleksey Pukha and Partners» зареєструють для вас об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ, ОСМД) в короткий термін і гарантовано. Через короткий час ви отримаєте весь пакет документів, що підтверджує існування ОСББ, ОСМД, ви отримаєте печатку і Виписку з Єдиного державного реєстру про реєстрацію. 

ОСББ - це юридична особа, яка захищає права власників квартир і нежитлових приміщень, збирає в собі список обов'язків кожного співвласника і контролює спільне утримання спільного майна. Всі дії, що відбуваються всередині ОСББ, є передбаченими законодавством та статутними документами.

Навіщо взагалі створювати ОСББ? - Тому, що всі ми знайомі з існуючою системою житлово-комунального господарства. Куди і на що йдуть гроші, які проплачуються в ЖЕКИ завжди залишалося загадкою, наявність ОСББ це вихід і певний контроль над оборотом комунальних платежів. 

«Aleksey Pukha and Partners» надає юридичну консультацію і пояснює всі можливі нюанси в реєстрації ОСББ, так само, готує протокол установчих зборів та готує статут ОСББ.

 
Що стосується підготовки документів в різні інстанції:
  • Надається повний пакет документів до районної адміністрації за місцем реєстрації ОСББ
  • Реєстрація в управлінні статистики, отримання звідти довідки, а так само довідка про включення ЄДРПОУ
  • Виготовлення печатки
  • Список даних всіх власників квартир
  • Реєстрація назви ОСББ

Заморочуватися питанням реєстрації ОСББ, дружний колектив співвласників безумовно може, але з урахуванням зайнятості людей, практика показує що справу до кінця доводиться дуже не скоро або взагалі не доводиться. Для якнайшвидшого вирішення питання, юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» готова взяти на себе цю відповідальність за вас. 

Ціна договірна.

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити послугу реєстрація об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ, ОСББ) заповнивши ФОРМУ 
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання