Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Зареєструвати зміни видів діяльності (КВЕД)

«Aleksey Pukha & Partners, Law Company» пропонує комплексні послуги з реєстрації змін видів діяльності (зміна КВЕДів ( Класифікатор видів економічної діяльності)). Ми надаємо повну підтримку в реєстрації змін видів економічної діяльності в Києві юридичним особам та фізичним особам - підприємцям.

Договір на послуги з реєстрації змін видів економічної діяльності з «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» передбачає собою комплекс дій з нашого боку, спрямованих на спрощення долі клієнта в процесі. Це означає, що наша співпраця починається з експертної консультації щодо видів економічної діяльності, порядку їх реєстрації, а також з практичної допомоги в їх виборі для конкретного підприємства, виходячи зі сфери його діяльності. Якщо має місце бути зміна КВЕДів, ми допоможемо визначити більш оптимальні види діяльності в рамках сформованої ситуації. Заміна КВЕД сьогодні особливо актуальна в контексті набуття чинності нової класифікації видів діяльності в Україні, а також у таких сферах як оптова торгівля, дистрибуція і т.д., які мають свою специфіку.

 
Отже, ми пропонуємо Вам:
  • підготувати список КВЕД відповідно до Ваших вимог та діяльності
  • оформити довіреність ( потрібен підпис клієнта)
  • оформити реєстраційні картки для подачі реєстратору ( потрібен підпис клієнта)
  • провести процедуру реєстрації в державній адміністрації
  • отримати всі документи.

Стаючи нашим клієнтом, Ви завжди маєте право отримати своєчасну консультацію дотичного будь -якого питання з реєстрації, а також можливістю стати нашим корпоративним клієнтом, для яких у нас розроблена система лояльності.
Звертаємо Вашу увагу, що ціна послуги реєстрації КВЕД включає в себе оплату державних мит. Підсумкова вартість послуг може коригуватися через терміновість вирішення питання.
 

Всі питання, які стосуються реєстрації зміни видів діяльності Ви можете задати за такими телефонами:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Заповніть дану форму і ми зв'яжемось з Вами протягом 5 хвилин. Економте свій час ФОРМА
 
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ЗМІН ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші клієнти
Визнання