Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація профспілки

«Aleksey Pukha and Partners» - ваш юридичний партнер, який швидко, грамотно і відповідально відкриє для вас професійний союз. Професійний союз (профспілка) - добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання).

Громадяни України мають право створювати профспілки, бути їх членами а також брати участь в їх діяльності, в той час як іноземці не можуть створювати профспілки, а мають виключно право вступати до них у випадках, якщо таким правом іноземних громадян наділяє статут профспілки. Для представництва і захисту своїх прав профспілки можуть мати статус первинних, місцевих, обласних, регіональних, республіканських та всеукраїнських.

Держава визнає профспілки повноважними представниками працівників і захисниками їх трудових, соціально - економічних прав та інтересів. Профспілки діють відповідно до законодавства та власними затвердженими статутними документами. Реєстрація профспілок здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації (легалізації) об'єднань громадян, інших громадських формувань - Державною реєстраційною службою України.

Розглядаючи представлені профспілкою передбачені законодавством документи протягом місяця, орган реєстрації (легалізації) приймає рішення про підтвердження статусу профспілки та включення його до реєстру об'єднань громадян, а також видає профспілці свідоцтво про легалізацію із зазначенням відповідного статусу.

Компанія «Aleksey Pukha and Partners», в рамках надання юридичної послуги з реєстрації профспілки займається підготовкою таких документів:

  • статут (положення) профспілки
  • відомості про виборні органи профспілки
  • протокол з'їзду, конференції, установчих або загальних зборів членів профспілки
  • заяву та інші документи необхідні для процедури реєстрації (легалізації) профспілки.

Також юристи компанії «Aleksey Pukha and Partners», в рамках надання даної послуги, надають повну юридичну підтримку та консультування з усіх юридичних питань, пов'язаних з реєстрацією профспілки, на всіх етапах реєстрації процедури, а також забезпечать контроль розгляду документів державним органом з урахуванням інтересів клієнта. Користуючись досвідом і знаннями фахівців нашої Компанії, Ви в найкоротші рядки зможете завершити процедуру реєстрації профспілки, зазнавши мінімальні тимчасові витрати і довірившись фахівцям.

Ціна договірна. 

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
 
Замовити послугу реєстрація профспілки заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання