Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація всеукраїнської громадської організація

Якщо в вас виникла потреба в реєстрації всеукраїнської громадської організації, юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» готова взяти на себе повну відповідальність за проведення данної процедурі. Оскільки реєстрація є досить тривалою процедурою, яка вимагає юридичної компетенції, самостійно вирішити данне питання досить важко. Необхідність юриста-професіонала є вийняткової. В 2013 році законної сили набрав Закон України «Про громадські об'єднання», з рядом нововведень, в тому числі і щодо територіального поділу та визначення діяльності громадських організацій.

Законом не передбачений поділ громадських організацій за територіальною ознакою (на місцеві, всеукраїнські та міжнародні). Відповідно до пункту третього частини першої статті 3 зазначеного Закону громадські організації самостійно визначають територію своєї діяльності, що має бути відповідним чином відображено в установчих документах громадської організації. Статтею 19 Закону встановлено, що громадська організація, зареєстрована в установленому законом порядку, може мати підтверджений уповноваженим органом всеукраїнський статус за наявності у нього відокремлених підрозділів у більшості адміністративно-територіальних одиниць.

Підтвердження всеукраїнського статусу громадської організації та відмова від такого статусу не є обов’язковою, але є офіційним документальним підтвердженням державного органу України про наявність у громадської організації всеукраїнського статусу. Слід звернути увагу, що громадська організація, яке уже при створенні планує набути всеукраїнський статус, зобов’язана відобразити даний статус у власній назві.

Якщо рішення про набуття всеукраїнського статусу приймається після реєстрації громадської організації і власна назва не містить інформації про статус, то після підтвердження такого статусу законодавство передбачає внесення змін до власної назви громадської організації із зазначенням інформації про статус. 

 

Комплекс послуг компанії «Aleksey Pukha and Partners» з проведеня державної реєстрації всеукраїнської громадської організації включає в себе:
  • Консалтинг з питань що стосуються реєстрації
  • Розробку та підготовку установчих документів всеукраїнської громадської організації
  • Підготовку усіх необхідних супутніх документів
  • Супровід нотаріального посвідчення документів
  • Представництво інтересів при проведенні реєстрації в органах держаної влади
  • Отримання всіх необхідних документів, що підтверджують реєстрацію.

Маючи практичний досвід в даній сфері, юристи компанії «Aleksey Pukha and Partners» звільнять Вас від необхідності вирішення складних юридичних задач, зберігши Ваш час та кошти.

Ціна договірна. 

 

Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54

Замовити послугу реєстрація всеукраїнської громадської організації заповнивши ФОРМУ
 
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання