Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Зареєструвати ЗМІ та інформаційне агенство  

«Aleksey Pukha & Partners, Law Company» допоможе вам у реєстрації ЗМІ швидко, якісно і надійно! Періодичні та такі, які продовжуються, видання, які випускаються під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів (випусків) протягом року на підставі свідоцтва про державну реєстрацію є друкованими засобами масової інформації.

Організація їх діяльності може бути здійснена тільки після державної реєстрації, передбаченої Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» та Законом України «Про інформаційні агентства».Діяльність інформаційних агентств - суб'єктів інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг - це збір, обробка, створення, зберігання, підготовка інформації до поширення, випуск та розповсюдження інформаційної продукції.

 

Таким чином, згідно з ч. 2 ст. 11 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» державній реєстрації підлягають всі друковані засоби масової інформації, що видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження та способу їх виготовлення. Також державної реєстрації підлягають усі інформагентства та представництва інформагентств, які засновані або діють в Україні.Зареєструвати друкований ЗМІ або інформагентство мають право резиденти і нерезиденти України, а також українські та іноземні юридичні особи, яким юристи «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» можуть допомогти з цією процедурою швидко і якісно. 

Реєструючими органами можуть виступати:

  • Державна реєстраційна служба
  • Підрозділи головних управлінь юстиції Мін'юсту, уповноважені від Укрдержреєстру.

Орган реєстрації визначає сфера розповсюдження друкованої інформації. Для регіональної, загальнодержавної та зарубіжної сфери - це Держреєстр, для місцевого - підрозділу управлінь юстицій Мін'юсту. Якщо Ви вирішили розпочати діяльність, пов'язану із створенням і розповсюдженням друкованої інформації, і стали перед питанням реєстрації ЗМІ, «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» надає комплексний юридичний супровід при реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агенств. Ми знаємо все про порядок проходження державної реєстрації, розміри та терміни реєстраційних зборів, норми оформлення документації для реєстрації, тому гарантуємо швидке вирішення Вашого питання.

Ціна договірна!

 
Зателефонувати до спеціаліста компанії:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити послугу просто зараз заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання