Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Підтвердження відомостей про підприємство чи громадську організацію

Порядок внесення запису до Єдиного державного реєстру (далі - ЄДР) про щорічне підтвердження відомостей про юридичну особу визначається ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі - Закон про реєстрацію). Згідно з цією статтею юридична особа щорічно, починаючи з наступного року з дати його державної реєстрації, протягом одного місяця зобов'язана подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору реєстраційну картку встановленого зразка про підтвердження відомостей про юридичну особу. Тобто в поточному році всі юридичні особи датою реєстрації яких, наприклад, є 15 червня будь-якого року, до 16 липня 2006 року повинні надіслати реєстраційну картку № 6, форма якого встановлена ​​наказом Держкомпідприємництва від 09 червня 2004 року № 67. 

Для щорічного підтвердження відомостей про юридичну особу заповнюються тільки 1-а і 10-сторінки карти, всі інші сторінки не заповнюються і не надаються (надсилаються) державному реєстратору, оскільки інші сторінки заповнюються тільки при першому включенні відомостей до ЄДР про юридичну особу, про що повідомляється на другій сторінці цієї картки текстом, зазначеним зірочкою.

Термін щорічного підтвердження встановлено від дати реєстрації. Навіть якщо за тиждень до цієї дати було проведено інше реєстраційне дію, все одно потрібно подавати реєстраційну картку про щорічне підтвердження. В іншому випадку програмними засобами ЄДР автоматично формується повідомлення заявнику про відсутність щорічного підтвердження направляється йому і при відсутності протягом місяця з дати відправлення повідомлення щорічного підтвердження в ЄДР вноситься запис про відсутність щорічного підтвердження. За відсутність щорічного підтвердження ст. 21 Закону про реєстрацію встановлено санкцію у вигляді відмови у видачі виписки.

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання підтвердження відомостей про підприємство чи громадську організацію:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити послугу підтвердження відомостей про підприємство чи громадську організацію прямо зараз заповнивши ФОРМУ
 

Наші клієнти
Визнання