Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація міжнародної благодійної організації

З'явилася необхідність зареєструвати міжнародну благодійну організацію? Актуальне питання з чого почати? Вірна і найбільш свідома відповідь - звернутися в професійну юридичну компанію з питання реєстрації.

Даною компанією є «Aleksey Pukha and Partners», яка зібрала у своєму штаті виняткових професіоналів. Зареєструвати міжнародну благодійну організацію дуже непросто. Не маючи базових знань і досвіду з даного питання ви так і не збудували вірну систему реєстрації даної організації.

Спробуємо відповісти на питання, що ж таке, міжнародна благодійна організація: організація, мета якої є працювати суто в благодійних цілях, робота якої спрямована на інтереси певних осіб чи суспільства. У чому полягає особливість міжнародної організації? - У тому, що вона повинна працювати в першу чергу на територии України і як мінімум на територии ще однієї країни.

 
Особами, які мають право бути засновниками міжнародної болаготворітельной організації є:
  • Особи з українським громадянством
  • Особи з громадянством якої іншої країни
  • Особи без громадянства
  • Юридичні особи.

Глава засновник благодійної організації, приймає всі рішення по роботі структури, тому вік людини повинен бути від 18 років. Формування органу управління організації, прийняття її статуту, контроль звіту - це мінімум за який відповідає засновник.

 
Існує ряд необхідних документів, для реєстрації міжнародної благодійної організації:
  • Заява, написане майбутнім засновником або його довіреною особою
  • Дані засновника
  • Статут
  • Протокол про минулих зборах
  • Назва організації
  • Юридична адреса, по якому буде зареєстрована благодійна організації.
ВАЖЛИВО! - Самостійно реєструвати юридичну адресу немає необхідності, «Aleksey Pukha and Partners», вирішать це питання за лічені години для вас при виниклої необхідності. 

Юристи компанії беруть на себе оплату держмита, підготовку пакету документів, реєстрацію юридичної адреси (при необхідності), постановка на облік в органах статистики та отримання довідки про наявність організації там, питання з податковою, питання зі сплатою єдиного соціального внеску, довідка з єдиного реєстру.

«Aleksey Pukha and Partners» подбає про те, щоб весь пакет документів був коректним і був поданий вчасно і в «потрібні руки», юристи компанії повністю проконтролюють весь бюрократичний процес документів та внесення до реєстру міжнародних благодійних організація, вашу організацію.Плутанина в системі реєстрації будь-яких організацій - є стержнєм роботи в Україні, розплутати її може тільки адекватний юрист, який вміє, злагоджено і відповідально виконувати поставлені завдання. Компанія «Aleksey Pukha and Partners», з бездоганною репутацією і командою компетентних юристів, допоможе вам зареєструвати міжнародну благодійну організацію в найкоротші терміни, якісно і напевно.

Ціна договірна. 

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити послугу реєстрація міжнародної благодійної організації заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання