Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Зареєстрвувати підприємство

Бажаєте відкрити свій бізнес в Україні? Для цього необхідно зареєструвати в державних органах України юридичну особу або фізичну особу - підприємця. З реєстрацією бізнесу в Україні Вам швидко і якісно допоможе «Aleksey Pukha & Partners, Law Company».

Ми пропонуємо Вам полегшити старт Вашого бізнесу, звернувшись за кваліфікованою допомогою до досвідчених фахівців.
Державна реєстрація підприємств в Києві - це одна з наших профільних послуг у сфері корпоративного обслуговування бізнесу.

 

 

 

Договір, підписаний з нашою Компанією на реєстрацію юридичної або фізичної особи - підприємця буде мати на увазі собою наступні послуги:

  • Попереднє обговорення та спільний вибір більш підходящої для Вас організаційно - правової форми ведення бізнесу в Україні
  • Рекомендації з приводу вибору адреси місцезнаходження вашого підприємства, при необхідності - надання юридичної адреси (у разі реєстрації юридичної особи)
  • Консультування при виборі видів діяльності майбутньої компанії або фізичної особи підприємця
  • Комплексну підготовку необхідних документів для реєстрації підприємства/підприємця, повний супровід їх нотаріального оформлення
  • Гарантовану перевірку підготовлених документів на предмет відсутності можливості відмови в державній реєстрації з боку державного реєстратора
  • Внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців
  • Отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Фахівцями «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» було проведено більше сотні процедур реєстрації підприємств, адже саме обслуговування бізнесу є нашим ключовим напрямом діяльності. Ми володіємо досвідом і необхідним багажем знань для подолання всіляких «бюрократичних перепон» та інших пасток для оперативного проходження державної реєстрації, що дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам своєчасне виконання всього комплексу послуг з реєстрації бізнесу.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у вартість послуг з реєстрації підприємств (підприємців) включаються державні збори за проведення реєстрації.

 
Свої питання з приводу реєстрації підприємств Ви можете задати за телефонами:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
Замовити державну реєстрацію підприємств можна заповнивши наступну ФОРМУ
 

 


Наші клієнти
Визнання