Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Зареєструвати Представництво і Філію суб'єктів господарювання

 Якщо Ви як керівник юридичної особи прийняли рішення про розширення своєї організаційної структури шляхом створення представництв або філій, компанія «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» готова надати комплекс послуг з вирішення питання законного їх розміщення.

Ми пропонуємо повний консалтинг щодо форм, оподаткування, правового статусу та відмінних особливостей структурних підрозділів. Ми допоможемо визначити оптимальну форму підрозділу, виходячи з функцій, які будуть на нього покладатися, а також діяльності Вашої юридичної особи. На правах уповноваженої особи фахівець «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» підготує всі документи, пов'язані із створенням структурних підрозділів, подасть і отримає їх в призначений термін.

Згідно із законодавством України будь-яка юридична особа має право створювати відокремлені підрозділи незалежно від організаційно - правової форми, так як юридичні особи наділені абсолютним правом визначати організаційну структуру свого підприємства.
Філії, представництва, відділення вважаються суб'єктами правовідносин з моменту прийняття рішення про їх створення. При цьому їх відкриття повинне здійснюватися при узгодженні з органами місцевого самоврядування у відповідному законодавству порядку. Основні правові норми розміщення відокремленого підрозділу вказані в Господарському кодексі України та Законі України «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Відзначимо, що створюване підрозділ або філія не реєструється як окрема юридична особа в ЄДР, тим не менш, відомості про його створення вносяться в реєстраційну справу юридичної особи, яка його ініціювала.

Для реєстрації представництва /філії Вам необхідно надати:

  • Статут юридичної особи (копія, завірена печаткою юридичної особи та підписом директора)
  • Виписка з ЄДР/Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (копія, завірена печаткою юридичної особи та підписом директора)
  • Паспорт та ідентифікаційний номер керівника представництва юридичної особи (копія)
  • Дані про адресу представництва /філії. 

Послуги реєстрації структурного підрозділу доступні не тільки резидентам України. «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» пропонує повну правову підтримку іноземним суб'єктам господарської діяльності, які планують відкриття представництв на території України. Поряд з ключовими позиціями в наші послуги в даному випадку також буде включатися переклад та легалізація документації, оформлення нотаріальних копій документів та багато іншого. 

Для реєстрації представництва іноземної компанії в Україні Вам необхідно надати:

  • Документ, що підтверджує реєстрацію іноземної компанії (витяг з судового, банківського або податкового реєстру)
  • Довідка з банку, де відкрито рахунок іноземної компанії , номери рахунків - в 2х примірниках
  • Довіреність на здійснення представницьких функцій на території України на ім'я Директора Представництва
  • Копія дозволу на відкриття представництва від державних органів країни місцезнаходження іноземного суб'єкта господарської діяльності (у разі, коли законодавство країни місцезнаходження іноземного суб'єкта господарської діяльності вимагає особливого дозволу державних установ цієї країни)

Примітка: документи, зазначені вище повинні бути нотаріально завірені за місцем їх видачі, легалізовані належним чином у консульських установах, які представляють інтереси України, якщо міжнародними договорами України не передбачено інше, а також супроводжуватися належним чином оформленим перекладом на українську мову.- Копія паспорта та ідентифікаційного номера Директора представництва

  • Договір оренди юридичної адреси представництва (оригінал).

«Aleksey Pukha & Partners, Law Company» комплексно підійде до легалізації зовнішньоекономічної діяльності нерезидента на території України. 

Ціна договірна. 

Маєте питання щодо реєстрації Представництв і Філіалів - телефонуйте:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54

Замовити послугу з реєстрації Ви можете так само заповнивши наведену форму і перейти за посиланням ФОРМА

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ


Наші клієнти
Визнання