Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Зареєструвати представництво української компанії в Україні

Ви вирішили розширити структуру свого підприємства шляхом створення представництва? «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» готова надати свої послуги у веденні цього питання. Ми надаємо повну підтримку резидентам країни в розміщенні представництв юридичних осіб на території України.

Представництво - одна з форм структурного підрозділу юридичної особи, яка може бути створена за рішенням останнього в будь-який час. Представництво є складовою організаційної структури юридичної особи, його розміщення має відбуватися в чіткій відповідності норм, описаних у статті 64 ДК, при узгодженні з органами місцевого самоврядування.

 

 

 

Для представництва і філії в законодавстві визначено загальне поняття, а саме - відокремлений підрозділ. При цьому між ними є істотна різниця, яка полягає у функціях цих структурних підрозділів. Філія може і виконує всі або частково всі функції самої юридичної особи, тобто бере участь у підприємницькій діяльності. У той час, як на представництво покладається тільки представницька функція підприємства, яка полягає в можливості підписання договорів від імені та в інтересах підприємства, захисту інтересів підприємства, а також інших представницьких функціях, передбачених положенням про представництво, затвердженого підприємством. Управління представництвом здійснюється керівником на підставі виданої підприємством довіреності. 

 
Необхідні документи для реєстрації представництва української компанії в Україні:
 
Назва документу Копія/оригінал Примітки Готує
Компанія
Надає Клієнт
1
Статут юридичної особи
копія завірена печаткою
 
 
2
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (виписка ЄДР) 
копія завірена печаткою
 
 
3
Паспорт та ідентифікаційний номер керівника представництва
копія
 
 
4
Договір місцезнаходження представництва
копія
 
 
5
Протокол про створення представництва
оригінал
 
 
6
Положення про представництво
оригінал
 
 
7
Реєстраційна картка
оригінал
 
 
8
Довіреність на проведення реєстраційних дій
оригінал
 
 

 «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» гарантує комплексність у наданні послуги реєстрації представництва. Це означає те, що наша співпраця буде включати в себе детальний консалтинг на всіх етапах, підготовку та оформлення документації, нотаріальне завірення її копій, внесення інформації до держреєстру, виготовлення печатки і т.д.

Ціна договірна.

 

Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
 Замовити послугу реєстрація представництва української компанії в Україні заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання