Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Ліквідація підприємства в загальному порядку

 Якщо Ви як власник підприємства або учасник складу засновників підприємства, що не має кредиторської заборгованості, вирішили ліквідувати його, «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» готова надати абсолютну підтримку в організації вирішення даного питання.

Ліквідація підприємств у загальному порядку (актуальна при відсутності заборгованостей або наявності активів для їх погашення) - це одна з послуг нашої юридичної компанії в сегменті корпоративного права та управління. Фахівці нашого ліквідаційного відділу підготують документацію для подання державному реєстратору, нададуть сприяння у призначенні ліквідаційної комісії та визначенні її повноважень, виконають всі необхідні юридично значимі дії (зняття юрособи з обліку у відповідних інстанціях, складання ліквідаційного балансу, інвентаризація, оцінка майна, розрахунки з кредиторами, закриття рахунків, передача документів до архівного зберігання і т.д.).

Замовлення у нас послуги ліквідацію підприємства в загальному порядку дасть Вам гарантію правомірності та абсолютної грамотності проведення всіх заходів. Це впевненість у належному складанні та оформленні документів, що подаються в реєстраційну службу, адже реєстратор має ряд підстав відмовити в розгляді документів зважаючи на їх невідповідності вимогам. Це також можливість захистити себе від несанкціонованих штрафів та зобов'язань з боку третіх осіб - наш фахівець буде Вашим практичним помічником і консультантом в ході всього процесу.

Всі зусилля і знання фахівців «Aleksey Pukha & Partners, Law Company» будуть орієнтовані на те, щоб процес ліквідації Вашого підприємства успішно пройшов в максимально короткий термін.

 
Список документів для подачі державному реєстратору:
  •  реєстраційна форма (картка) на проведення держреєстрації припинення юридичної особи
  •  свідоцтво про держреєстрацію юридичної особи /виписка з ЄДР
  •  оригінали установчих документів
  •  оригінал або нотаріально завірена копія рішення засновників про ліквідацію юрособи
  •  акт ліквідаційної комісії з балансом
  •  довідки з податкової служби, Пенсійного фонду та фондів соціального страхування (за наявності)
  •  довідка - свідоцтво передачі документів для довгострокового зберігання в архівній установі.
 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання ліквідації в загальному порядку:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
 
Замовити послугу ліквідація в загальному порядку прямо зараз заповнивши ФОРМУ 
 
ДіЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ЛІКВІДАЦІЮ ЗАГАЛЬНОМУ ПОРЯДКУ

Наші клієнти
Визнання