Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація всеукраїнської благодійної організації

Компанія «Aleksey Pukha and Partners» зареєструє всеукраїнську благодійну організацію швидко, якісно та гарантійно. Благодійна діяльність – це діяльність спрямована на надання допомоги для сприяння законним інтересам набувачів благодійної допомоги у сферах благодійної діяльності, що не передбачає одержання благодійником прибутку.

Законодавство України про благодійну діяльність та благодійні організації базується на спеціальному законодавстві - Законі України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» а також на інших нормативно-правових актах України, що певним чином регулюють дану сферу діяльності.

Сферою здійснення благодійної діяльності, згідно законодавства, може бути: освіта, охорона здоров’я, екологія, охорона довкілля та захист тварин, опіка і піклування, соціальний захист, соціальне забезпечення, соціальні послуги і подолання бідності, культура та мистецтво, охорона культурної спадщини та інші сфери.

Засновниками благодійних організацій можуть бути дієздатні фізичні та юридичні особи. Органи державної влади, органи місцевого самоврядування та інші юридичні особи публічного права засновниками бути не можуть.Благодійна організація може бути створена як благодійне товариство, благодійна установа чи благодійний фонд з урахуванням особливостей, визначених законодавством України.

Державну реєстрацію благодійних організацій проводять державні реєстратори за місцезнаходженням благодійних організацій відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". Тільки після цього вони набувають прав та обов’язків юридичної особи. Для реєстрації необхідно зібрати весь пакет документів у належній формі та згідно всім державним вимогам, саме це безпомилково для вас здійснить команда професійних юристів «Aleksey Pukha and Partners».

Благодійні організації самостійно визначають сфери, види, місце (територію), строки і бенефіціарів (набувачів благодійної допомоги) під час здійснення благодійної діяльності.

Перед процедурою реєстрації засновникам благодійної організацією слід визначитись з наступними даними:

  • Найменуванням майбутньої організації
  • Сфера діяльності та цілі, яких організація прагне досягнути в процесі своєї діяльності
  • Організаційною структурою та складом органів управління організації
  • Колом та складом осіб, що входитимуть до організації.

Комплекс послуг спеціалістів компанії в рамках реєстрації всеукраїнської благодійної організації включає:

  • Консультування з будь яких питань, що виникають у клієнта у процесі створення організації
  • Розробку спеціалістами компанії установчих документів з урахуванням усіх можливих особливостей благодійної організації
  • Підготовку усіх інших документів. передбачених законодавством для процедури реєстрації
  • Юридичний супровід нотаріального оформлення документів
  • Представництво інтересів клієнта на всіх етапах реєстрації благодійної організації.
  • Для збереження власного часу та можливості все зареєструвати вчасно вам необхідно звернутись до компанії «Aleksey Pukha and Partners», та буди впевненим в позитивному результаті.
 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
 
Замовити послугу реєстрація всеукраїнської благодійної організації заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання