Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація міжнародної громадської організації

Юристи «Aleksey Pukha and Partners» допоможуть вам розробити юридично вірні статутні та інші документи, необхідні для реєстрації міжнародної громадської організації. Міжнародна громадська організація - об'єднання громадян, створене для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, діяльність якої поширюється на територію України і хоча б однієї іншої країни.

Реєстрація здійснюється уповноваженими органами в перебігу 60 днів з моменту подачі документів, якщо вони оформлені правильно. Тільки професійний фахівець зможе зібрати і оформити весь пакет документів і виключити перспективу відмови в оформленні міжнародної громадської організації. 

Закон України «Про громадські об'єднання» встановлює принцип вільного вибору території діяльності громадських об'єднань, який полягає в праві самих об'єднань самостійно визначати територію своєї діяльності.  

Також Закон регулює порядок створення підрозділів на території України і не має екстериторіальної дії (тобто не поширюється на правовідносини, які виникають за кордоном України). Процедура створення таких підрозділів має визначатися статутом громадського об'єднання ( п.9 ч.1 ст. 11 Закону), а порядок легалізації (реєстрації) за кордоном України - законодавством країни, де діятиме підрозділ. 

 
Для проведення державної реєстрації міжнародної громадської організації вам необхідно надати такі дані компанії «Aleksey Pukha and Partners»:
  • Назва майбутньої міжнародної організації (назву слід продумати також і англійською мовою/мовою держави в якоій організація планує проводити діяльність)
  • Мета та напрямки діяльності майбутньої організації (для чого створюється організація і якими діями вона досягне своїх цілей)
  • Позначити склад осіб-засновників та учасників громадської організації. 

Фахівці компанії «Aleksey Pukha and Partners» мають практичний досвід реєстрації міжнародних громадських організацій, авторські розроблені установчі документи, а також необхідні професійні знання та навички, які допоможуть Вам уникнути втрати Вашого часу в державних органах і отримати якісні юридичні послуги.

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54
 
 
Замовити послугу реєстрація міжнародної громадської організації заповнивши ФОРМУ
 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання