Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація консорціуму

Зареєструвати консорціум швидко і якісно? «Aleksey Pukha and Partners» готова докласти всі зусилля, щоб для вас ця процедура пройшла максимально безболісно, економно, а головне якісно. Консорціум це тимчасове об'єднання підприємств з метою досягнення спільної господарської мети. Учасники наділяють консорціум засобами, і використовують їх у подальшій роботі. Як тільки поставлена мета консорціуму досягнута, він автоматично припиняє своє існування.

 

 

 

 

 
 
Є ряд прав на які мають консорціуми:
  • Добровільне виключення, яке регламентується порядком договору про заснування і статутом
  • Отримання інформації виходячи з інтересів підприємства
  • Залишатися і ставати членами господарських об'єднань, в рамках законодавства України
  • Отримувати прибуток від роботи консорціуму в рамках договору з іншими підприємствами-учасниками даного консорціуму

Це не весь ряд прав, на які дане об'єднання має право, вони можуть розширюватися слідуючи статуту і договору. Консорціум будується на певній ієрархії, це означає, що існує вищий орган який затверджує статут, вносить до нього зміни. Вирішує питання про включення та виключення учасників, а так само вирішує всі ключові фінансові питання.

Далі існує виконавчий орган, в його обов'язки входить вирішення питань поточної діяльності, компетенція яких визначається статутом. Юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» проконсультує вас у всіх питаннях і правилах реєстрації консорціуму, зверне вашу увагу на всі підводні камені реєстрації. Буде підготовлено повний пакет документів майбутнього консорціуму, а так само пройдена вся процедура реєстрації під повним юридичним контролем. Компанія отримає свідоцтво про постановку на облік у державного реєстратора, поставить на облік у податкових органах, пенсійному фонді і отримає печатку для вашого консорціуму. Вся робота буде закрита в оптимальні, попередньо заявлені терміни, якісно, законно і це полегшить нормальну злагоджену роботу вашого консорціуму для отримання максималь результату, який ви очікуєте.
 

Ціна договірна.

 
Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54

Замовити послугу реєстрація консорціуму заповнивши ФОРМУ

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Наші клієнти
Визнання