Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Юридичні послуги

Реєстрація місцевої громадської організації

Юристи компанії «Aleksey Pukha and Partners» на основі нового законодавства розробили статутну та супутню процедуру реєстрації документів, які пройшли всі етапи реєстрації, а також виробили чітко працюючий злагоджений механізм реєстрації громадських об'єднань в нововведеному порядку, що робить компанію «Aleksey Pukha and Partners» надійним партнером в даному питанні.

Згідно із Законом України «Про громадські об'єднання», який був нововведенням 2013 року, істотно змінив процедуру і порядок реєстрації громадських організацій різної форми, а також правові аспекти їх діяльності, громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для реалізації та захисту прав та свобод, задоволення зaконом соціaльних, економічних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Громадське об'єднання з організаційно-правовій формі може утворюватися як громадська організація чи громадський союз. Їх відмінності полягає в складі засновників (засновниками громадської організації можуть бути фізичні особи, а громадського союзу - юридичні особи), також у віці учасників і в інших факторах, встановлених законодавчо. Законодавством передбачена можливість для громадських об'єднань проводити діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є отримання прибутку.

Нові законодавчі норми не прив'язують місце реєстрації громадського об'єднання до території його діяльності. Громадське об'єднання самостійно визначає територію своєї діяльності - від районної, місцевої до всеукраїнської та міжнародної. Підтвердження статусу всеукраїнського об'єднання передбачено законодавчо. Але не є обов'язковим.

У спектр послуг з реєстрації громадських об'єднань компанією «Aleksey Pukha and Partners» входять:

  • консультування з питань пов'язаних із створенням громадського об'єднання, громадської організації, спілки
  • розробка статутних документів громадського об'єднання з урахуванням специфіки майбутнього роду діяльності
  • підготовка фахівцями компанії всіх необхідних супутніх документів
  • супровід нотаріального оформлення необхідних документів
  • представництво інтересів у державних органах з питань реєстрації об'єднання, повний контроль процедури на всіх етапах.

 

Звернення за послугою реєстрації громадського об'єднання (громадської організації, спілки) в компанію «Aleksey Pukha and Partners» заощадить Ваш час, сили і дозволить отримати високий рівень якості послуг від професіоналів.

Ціна договірна.
 

Зв'язатися з фахівцями Компанії з питання реєстрації:
+38 (044) 528 30 94
+38 (044) 528 30 54

Замовити послугу реєстрація місцевої громадської організації заповнивши ФОРМУ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ


Наші клієнти
Визнання