Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Наша юридична практика

Представляючи інтереси Клієнта – цивільного відповідача в кримінальній справі, Компанія успішно відстояла інтереси Клієнта – в позові відмовлено.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, порушеноїї за ч. 2 ст. 286 КК України згідно вироку Святошинського районного суду міста Києва засуджений отримав міру покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном; у свою чергу завдану матеріальну шкоду у розмірі 50 000 тис. грн. покладено на працедавця - Клієнта. Верховний Суд України переглядаючи справу скасував рішення, а справу направив на новий розгляд.

Вступивши в справу, Компанія ознайомилася з матеріалами кримінальної справи і прийшла до висновку про неправомірне покладання на Клієнта обов'язку відшкодування майнової шкоди, що подягло за собою заявленняс в процесі ряду клопотань, написанням заперечень направлених на наповнення справи новими доказами і відкриття суду нових обставин, вказівки на неправильну правову оцінку вже зібраних доказів.

В наслідок правильних тактичних дій Компанії, професійному підході до справи, вироком Святошинського районного суду міста Києва в цивільному позові відносно Клієнта відмовлено в повному об'ємі.

 


Наші клієнти
Визнання