Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Головні юристи

Олександра Павленко

Юрист

Резюме: Олександра Павленко має великий досвід в справах, включаючи врегулювання комерційних суперечок, досудового узгодження, вирішення справ у арбітражних судах, є експертом з фінансового, інвестиційного та міграційного права.

Освіта: Національний університет «Одеська юридична академія» та «Києво-Могилянська академія»

Знання мов: українська, російська, англійська.

Сфери практик: міжнародний арбітраж, вирішення спорів, міграційне, фінансове, інвестиційне право.

Досвід роботи: 8 років

Міжнародні нагороди:

Legal 500 2016 у сферах міжнародного арбітражу, вирішення спорів, міграційного та податкового права.

Останні публікації:

Останні кейси:

 • Megalifesciensis Ltd, Сінгапур - представлення інтересів провідного виробника медичних препаратів і обладнання у Південно-Східній Азії щодо підготовки і подачі претензій контрагентам, вирішення справи в судовому порядку та супровід стягнення заборгованості згідно договорів поставки медичного обладнання.
 • Ingress Communications SA, Швеція - консультація міжнародної телекомунікаційної компанії щодо використання ІТ-технологій та трасування міжнародного зв'язку згідно норм міжнародного права.
 • ENKER DD, Боснія і Герцеговина - проведення аналізу попередньо укладених договорів поставки лідера балканського регіону з виробництва важкої машинобудівної продукції та консультація щодо укладення міжнародних контрактів купівлі-продажу в країни Європи та Азії.
 • Medrex Traiding Singapur Co., Таїланд - представництво інтересів міжнародного дистриб’ютора медичних препаратів у господарському суді міста Києва.
 • Apic Pharma Ltd, Індія - проведення аналізу платоспроможності контрагентів індійської фармацевтичної компанії і супровід в арбітражному процесі стягнення заборгованості в результаті не виконання умов договорів поставки.
 • Credendi Global Recovery, SLP, Іспанія - проведення юридичного аудиту та супровід іспанської компанії в арбітражному суді щодо забезпечення повернення боргу контрагентами згідно діючих договорів.
 • W.I.S.Trading Ltd, Велика Британія - забезпечення виконання зовнішньоекономічного контракту стосовно реструктуризації боргу в межах досудового врегулювання спору.

Інші юристи, які брали участь у супроводжені даних кейсів:

Управляючий партнер Олексій Пуха, юрист Анна Гадяцька.

Останні заходи за участі юриста:

 

Анна Гадяцька

Юрист

Резюме: Анна Гадяцька професіонал з питань досудового врегулювання спорів, супроводження міжнародних трансакцій, підготовки звітів з трансферного ціноутворення, ведення кейсів у сферах банківського, сімейного, інвестиційного та митного права.

Освіта: «Київський національний університет імені Тараса Шевченка»

Знання мов: українська, російська, англійська.

Сфери практик: судові процеси, міжнародна торгівля, трансферне ціноутворення, інвестиційне, банківське, сімейне, податкове, митне право.

Досвід роботи: 5 років

Міжнародні нагороди:

 • Legal 500 2016 у сферах комерційного, сімейного, банківського і фінансового права, трансфертного ціноутворення
 • World transfer pricing 2016

Останні публікації:

Останні кейси:

 • Приватний клієнт, США - представлення інтересів іноземного клієнта в досудовому і судовому вирішенні спору з приводу розлучення та розподілу приватної власності подружжя.
 • Приватний клієнт, Канада - супровід приватного клієнта щодо визнання батьківства, підготовка клопотання по догляду за дитиною й оформлення дозволу на вивезення дитини за кордон.
 • Приватний клієнт, Велика Британія - консультація подружжя стосовно оформлення повного пакету документів в рамках сурогатного материнства та його реалізація на території України, проведення аналізу чинного законодавства з метою забезпечення отримання дитиною громадянства біологічних батьків.
 • International Development Law Organization, США - надання повного комплексу юридичних послуг для міжурядової організації з питань національного і міжнародного права.
 • Ipca Lab, Індія - консультація міжнародної фармацевтичної компанії з питань внесення змін до податкового законодавства України та відповідності діяльності представництва згідно норм українського законодавства щодо оподаткування.
 • New Vision, Латвія - консультація торговельної компанії щодо митних зборів при експорті продукції до балтійських країн.
 • Wirtgen Ukraine, Німеччина - підготовка та подання звіту представництва німецької компанії в Україні по трансфертному ціноутворенню в контролюючі органи, надання консультацій з податкового права.

Інші юристи, які брали участь у супроводжені даних кейсів:

Інна Заікіна, Олександра Павленко.

Останні заходи за участі юриста:

 

Інна Заікіна

Юрист

Резюме: Інна Заікіна спеціалізується з питань корпоративного права, реєстрації юридичної особи та її представництва за кордоном, злиття та поглинань в різних сферах економічної діяльності, страхування (особисте, майна, ризиків).

Освіта: «Донецький національний університет» та «Київський національний університет імені Тараса Шевченка»

Знання мов: українська, російська, англійська.

Сфери практик: корпоративне право, злиття та поглинання, страхування.

Досвід роботи: 5 років

Міжнародні нагороди:

Legal 500 2016 у сферах злиттів та поглинань, корпоративного та інтелектуального права.

Останні публікації:

Останні кейси:

 • Delta Quest Group, Кіпр - підготовка повного пакету документів з метою реєстрації торгової марки міжнародної фінансової організації в рамках Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків.
 • Class, Німеччина - юридичний супровід оптимізації непрямого оподаткування, раціоналізація податкових процесів в результаті ведення міжнародної діяльності, консультація з питань міжнародного права.
 • Aluprof, Республіка Польща - оскарження рішення податкової інспекції щодо українського офісу польського виробника у зв’язку з незаконним нарахуванням штрафу обумовленим затримкою подання податкової звітності та досудове врегулювання спору.
 • Pentair, Нідерланди - підготовка документація для подання заявки на сертифікацію в державних органах європейського виробника і постачальника інженерних систем, консультація щодо сертифікації обладнання подвійного призначення.
 • Wilo Ukraine, Німеччина - супровід українського представництва німецького виробника у підготовці до міжнародної сертифікації якості відповідності виготовленої продукції.
 • Агро Прес, Україна - підготовка пакету документів щодо реєстрації спеціалізованого друкованого засобу масової інформації.
 • Q-well, Україна - реєстрації підприємства у сфері пластичної хірургії.
 • Currency House, США, Канада - реєстрація компанії щодо ведення діяльності на фондових ринках Канади та США.

Інші юристи, які брали участь у супроводжені даних кейсів:

Управляючий партнер Олексій Пуха, юристи Анна Гадяцька, Олександра Павленко.

Останні заходи за участі юриста:

 

Наші клієнти
Визнання