Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог
Pro bono

Pro Bonо - це професійна юридична допомога благодійним, громадським та іншим некомерційним організаціям, а також приватним особам, які не можуть оплатити юридичні послуги.

Дотримуючись принципів соціальної відповідальності бізнесу, юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» надає юридичні послуги низці соціальних проектів на безоплатній основі.

У 2012 році компанія брала участь у виставці-форумі «Правники - суспільству». Форум проходив за підтримки Міністерства юстиції України. В рамках цієї виставки, наші юристи надавали консультації на умовах Pro bono. Компанія була нагороджена Подякою за активну і кваліфіковану юридичну допомогу громадянам у рамках виставки.

Крім цього, наша компанія також співпрацює з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

«Aleksey Pukha and Partners» взяла участь в одному з таких проектів USAID - «Правова країна». В рамках проекту діє система напрямків, яка об'єднує юристів з клієнтами, що потребують правової допомоги. Проект налагоджує співпрацю з приватними фірмами та бізнесом з метою впровадження в Україні культури безкоштовних юридичних послуг, а у співпраці з посадовими особами судової влади допомагає створити механізми співпраці та сприятливе середовище для діяльності тих юристів, які надають безкоштовні послуги.

Також, в 2012 році юридична компанія підтримала всеукраїнську акцію-проект «Зробимо Україну чистою!». Це молодіжний громадський рух, який прагне змінити ставлення українців до їх способу життя і звернути їх увагу на проблему засміченності міст. Метою даного заходу є очищення та прибирання парків, скверів, вулиць та придорожніх територій великих і малих міст України. В рамках проекту наша компанія була єдиною юридичною компанією, яка надавала організаторам проекту юридичну консультацію на умовах Pro bono. 

У 2014 році «Aleksey Pukha and Partners» приєдналася до проекту Світового Банку по підготовці щорічних звітів в аграрній сфері - «Сприяння розвитку бізнесу в сільському господарстві» і щорічно підтримує цей проект.

За вагомий внесок у проект Олексій Пуха і Наталія Заїка відзначені Групою Світового банку та входять в список експертів Світового Банку від України.

У 2015 року компанія «Aleksey Pukha and Partners» була однією з ініціаторів розширення застосування практики державно-приватного партнерства в Україні та внесення змін до чинного законодавства з метою поліпшення інвестиційного клімату в Україні, що сприяло прийняттю змін до законодавства України у сфері державно-приватного партнерства, і стало частиною глобальних реформ.

Також у 2016 році юристи «Aleksey Pukha and Partners» взяли участь у проекті захисту прав людей у місцях несвободи в рамках співпраці з Українською Фундацією Правовий Допомоги, що сприяло створенню національного превентивного механізму.

У 2016 році за активну роботу і супровід проектів Pro bono, «Aleksey Pukha and Partners» стала переможцем Національного конкурсу бізнес-кейсів Pro Bono Awards 2016.

Наші клієнти
Визнання