Ганич Д. А." Які вигоди та ризики від покупки банківського конфіскату: авто та нерухомість: // "banker.ua" листопад 2013
При покупці автомобіля або нерухомості, які є банківським конфіскатом, уберегти себе від можливих ризиків можна лише при грамотній юридичній підтримці.
Єдина вигода від купівлі банківського конфіскату - це конкурентоспроможна ціна. Тобто, 20 % -30 % відсотків знижки на середню ринкову ціну покупки. Але тільки покупець самостійно визначає , чи зіставна ціна покупки з витратами на процесуальні витрати , послуги юриста і витрачені нервові клітини.
Що до правових ризиків необхідно пам'ятати, що власник майна (колишній ) може істотно ускладнити Ваше життя зверненням до суду (якщо вирішить, що ціна продажу була істотно занижена), чоловік (дружина) можуть захотіти скасування угоди, тому що він не давав згоди на неї. Також необхідно звернути увагу не неповнолітніх дітей, які можуть бути прописані в квартирі. Додатково юристи попереднього власника можуть доставити Вам незручності безліччю способів, варіанти і винахідливість яких залежатиме виключно від їх гонорарів.
Більшість банківського конфіскату, який виставляється на продаж, продається без згоди власника. Тому будьте готові до того, що з квартири доведеться насильно виставляти людей і до того, що вони можуть звернутися в телевізійну програму, в якій Вас же і можуть виставити шахраєм.
А якщо Ви купуєте автомобіль, то будьте готові до того, що він може опинитися в незадовільному технічному стані, без документів та ключів, з дефектами.
Найбільш важливим моментом для покупця є юридичний супровід процедури купівлі банківського конфіскату грамотним юристом. Незважаючи на те, що юристи знають вихід з найбільш важких ситуацій, попередити набагато легше, ніж виправляти вже допущені помилки. А також пам'ятайте, що безкоштовний сир - він тільки в мишоловці. Це стосується як конфіскованого майна, так і оплати роботи юристів.
Джерело: Банкер