Зворотній дзвінок

Залишіть свій номер телефону, наш менеджер зв'яжеться з вами.

Наш Відеоблог

Юридична фірма «Aleksey Pukha and Partners» надає кваліфіковані юридичні послуги приватним та корпоративним клієнтам з країн Європи, Північної і Південної Америки, Азії, Австралії та Північної Африки, охоплює клієнтів з понад 150 країн світу та веде співпрацю з партнерами з більш ніж 30 юрисдикцій.

Компанія заснована в 2009 році з головним офісом, розташованим в центральній частині України, в місті Києві, що дозволяє успішно вести роботу на території всієї України, надаючи юридичні послуги національним і міжнародним клієнтам.

«Aleksey Pukha and Partners» дотримується високих стандартів якості і має багаторічний досвід надання юридичних послуг в багатьох ключових галузях права, зокрема великим корпоративним клієнтам у сферах міжнародного арбітражу, судових процесів, досудового врегулювання спорів, злиттів і поглинань, медичного і фармацевтичного права, інвестицій, публічно-приватного партнерства, інтелектуальної власності, проведення юридичної експертизи (due diligence), оподаткування, трансфертного ціноутворення, енергетики і природних ресурсів, міжнародної торгівлі, фінансів, комерційного та корпоративного права.

Компанія також надає юридичні послуги приватним клієнтам з питань сімейного права, укладення шлюбу, супроводу розлучення, сурогатного материнства, усиновлення, представництва та захисту інтересів, побудови приватних бізнес-рішень, приватного інвестування, укладання контрактів, нерухомості, міграції, успадкування, оподаткування, ліцензування, кримінального і цивільного права.

Наші клієнти працюють в ключових сферах бізнесу: авіація, авіапромисловість, банківська справа, фінанси, страхування, торгівля, енергетика і природні ресурси, нафтова і газовидобувна промисловість, фармацевтика, металургія, машинобудування, нерухомість і будівництво, готельна та ресторанна справа, сільське господарство і громадське харчування, телекомунікації, хімічна промисловості, а також спортивна галузь.

«Aleksey Pukha and Partners» є членом багатьох професійних організацій і авторитетних об'єднань. Компанія є учасником Третейського суду, Асоціації правників України, Союзу юристів України, Українського союзу промисловців і підприємців, Українського національного комітету міжнародної торгово-промислової палати, Асоціації платників податків України, а також безлічі національних та міждержавних організацій зі співробітництва.

Юристи «Aleksey Pukha and Partners» одні з кращих фахівців в провідних світових практиках і мають визнання найавторитетніших міжнародних рейтингів Legal 500.

Компанія тісно співпрацює з Агентством США з міжнародного розвитку USAID, UNIСEF, The World Bank в рамках реалізації міжнародних проектів, також веде роботу з профільними міжнародними юридичними виданнями Global Legal Insights і авторитетними українськими юридичними виданнями: Ліга, Юрист і Закон, Юридична Газета, незалежний Аудитор.

Успішна робота «Aleksey Pukha and Partners» відзначена багатьма авторитетними міжнародними рейтингами Legal 500, IFLR 1000, Global 100, M&A Global, Corporate INTL, Finance Monthly Law Awards, ACQ5, Corporate Live Wire Legal Awards, Professional Sector Network, Global Law Experts, Five Star Law, BID Quality Awards, World Tax, World Transfer Pricing.

Гасло компанії - «Юридичний партнер Вашого бізнесу».

 

 
Наша юридична практика
12.07.2017
«Aleksey Pukha & Partners» і «Doležal & Partners s.r.o.» в Україні була зареєстрована компанія з іноземним капіталом – «ERBA DIAGNOSTICS UKRAINE» LLC
Детальніше...
05.05.2017
«Aleksey Pukha and Partners» зареєструвала ТОВ для іноземних громадян
Детальніше...
Наші проекти
30.07.2020
«Олексій Пуха і Партнери» надали пропозиції по внесенню змін до діючого законодавства України з питань адвокатури та адвокатської діяльності
Детальніше...
28.04.2017
Юридична компанія «Aleksey Pukha and Partners» консультує лідера національного виробника снеків
Детальніше...


Наші клієнти
Визнання